Labdien cien.: apmeklētājPirkumu grozs:
0.00 €
LVRUENVeikala NOLIKTAVA
Alternatīvie toneri
[ Visas kategorijas ]

Ražotājs

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Preču salīdzināšana

Meklēšanas vēsture
Nav meklēšanas vēstures..

1. Ja vēlaties iepirkties un saņemt preci ar kurjeru vai pakomatā lūdzu reģistrējieties! Šos pakalpojumus var saņemt tikai reģistrēti interneta veikala lietotāji. Reģistrāciju var veikt lapas labajā pusē sadaļā "LIETOTĀJU SISTĒMA", spiežot uz pogas "REĢISTRĒTIES".

 

2. Izvēlieties nepieciešamās preces un spiediet pogu "PIRKT".

 

3. Tad, kad ir izveidots preču grozs, spiediet pogu "Pasūtījuma noformēšana".

 

4. Prece ir pasūtīta tajā brīdī, kad tiek samaksāts priekšapmaksas rēķins vai arī ja veikala administrators ir ar Jums sazinājies un apstiprinājis preces pasūtījumu. Ja tiek kavēta rēķina apmaksa, tad var gadīties, ka pēc rēķina apmaksas Jūsu pasūtītā prece vairs nav pieejama. Šādā gadījumā Jums tiks atgriezta nauda kontā, no kura tika veikts maksājums.

 

5. Ņemie vērā, ja preces vai pasūtījuma summa pārsniedz €150, jaunajiem klientiem vienīgais norēķinu veids ir pārskaitījums!

 

* Klientiem, kuri ir jau veikuši pirkumus pie mums agrāk, var norēķināties pie mums skaidrā naudā pie preču saņemšanas.

 

Visas preču un pakalpojumu cenas ir norādītas ar  21% PVN.

 

 

 ATTEIKUMA TIESĪBAS

 

1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “Back Up”, juridiskā adrese Dauguļu iela 62b, Rīga, LV-   1058, tālruņa numurs: 25727829, e-pasta adrese: info@back-up.lv par lēmumu atteikties no šā līguma.
4. Jums preces jānodod SIA “Back Up” birojā Kārļa Ulmaņa gatvē 68, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz biroja adresi Kārļa Ulmaņa gatve 68, Rīga, pirms 14 dienu termiņa beigām.
 
SIA „Back Up” lūdz patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. Piemēram, preci lietot tik daudz, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, bet lūgums neveikt nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizēt uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēst aizsargplēves, ieslēgt preci, neievietojot SIM karti un neveikt zvanus, nesinhronizēt datus.
 
SIA „Back Up” informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par SIA
„Back Up” radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.
 
 

Vārds:
E-pasts:
Telefons:
Uzņēmums:
* Komentārs:
Pārbaudes kods:
CAPTCHA image
Nord VPN

 


Kontakti

Tālr. Nr.: 25 727 829

E-pasts: info@back-up.lv


WhatsApp

 Jautājiet, mēs jums atbildēsim!


Lietotāju sistēma

Virtuālie serveri no 4€ mēnesī

 


Piegādes info

Darbadienās pasūti preci līdz plkst. 9:15 (daļai preču līdz 11:00) un saņem to mūsu birojā tajā pašā dienā pēc plkst. 12:30

  

Preces, kas pasūtītas pēc plkst. 11:00 vai brīvdienās varēsiet saņemt, vai arī tās tiks izsūtītas nākamajā darba dienā pēc  plkst. 12:30


Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, par preces pieejamību un iespējamo saņemšanas laiku!

 

 


astauksme salidzini.lv

 Atstāj pozitīvu atsauksmi salidzini.lv

 


atsauksme kurpirkt.lv

Atstāj pozitīvu atsauksmi kurpirkt.lv

 

 Created by: BtoB.LV
Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasReal Time Web Analytics Positive SSL
Top.LV